SERVIS: +420 602 248 024

Schvalovací software MELAtrace Pro

Dokumentace a schválení. Tak neuvěřitelně rychlé a nekomplikované!

MELAtrace Pro zaručuje spolehlivou dokumentaci bezpečným, rychlým a bezpapírovým způsobem. Ovládání systému MELAtrace Pro je intuitivní a propojuje kroky čištění a dezinfekce se sterilizací, čímž zajišťuje komplexní a úplnou dokumentaci celého pracovního postupu reprocesingu.

 

Pro dosažení co nejlepší přehlednosti může MELAtrace Pro spravovat nakládání přístrojů do myček a dezinfektorů MELAG v libovolně volitelných konfiguracích (např. sady přístrojů s MELAstore nebo jednotlivé přístroje).

 

Intuitivní ovládání systému MELAtrace Pro umožňuje týmu praktického lékaře schválit sterilizovaný náklad během několika sekund. V případě připojení k systému MELAprint 60 / 80 je tisk štítků s čárovým kódem jednoduchý a zajišťuje dohledatelnost sterilizovaných nástrojů k pacientům. Všechny protokoly programu a schválení dávek celého postupu reprocessingu jsou uloženy v počítači nebo v síti. Celkový dekontaminační protokol vytvořený programem MELAtrace Pro se automaticky uloží jako soubor PDF odolný proti padělání.

Přesvědčte se sami: Stáhněte si MELAtrace s tříměsíční zkušební licencí z webových stránek společnosti MELAG https://www.melag.com/en/products/documentation/melatrace a překonejte hranice tradičního procesu dokumentace. Poté využijte výhod atraktivního licenčního modelu na 12, 36 nebo 60 měsíců a přístupu k nejnovějšímu softwaru a aktualizacím funkcí!