SERVIS: +420 602 248 024

Vacuclave 123

Autokláv řady MELAG Pro Line: PROfound skok nejprodávanějšího autoklávu na světě.

Znáte světově nejprodávanější autoklávy MELAG Pro-Class? Pak si novou generaci přístrojů MELAG zamilujete – od funkcí až po cenu! Protože cenově dostupný základní model řady Pro Line zaujme na celé čáře: Díky chytrým koncepcím obsluhy a dokumentace a objemu komory 23 litrů nabízí Vacuclave 123 vše, co potřebujete pro bezpečnou, pohodlnou sterilizaci šetřící zdroje.

A to vše v jedinečné kvalitě MELAG, kterou znáte a oceňujete u osvědčených předchozích modelů. Protože autokláv nesmí nikdy selhat, společnost MELAG Medizintechnik nedělá žádné kompromisy, pokud jde o kvalitu, a již od roku 1951 vyvíjí, vyrábí a optimalizuje podle nejvyšších standardů kvality v sídle společnosti v Berlíně.

Nový autokláv MELAG Vacuclave 123 – líbí se mi jeho kvalita a cena:

  • Výkonný vakuový proces třídy B: Spolehlivá sterilizace až 6 kg na 5 zásobnících za pouhých 16 až 31 minut (plus časované sušení).
  • Dotykový displej Smart-Touch se stavovou LED diodou: Dotykový displej s intuitivní strukturou menu pro snadné ovládání stejně jako váš chytrý telefon
  • Připojení a záznam dat: Splnění zákonných požadavků díky ukládání sterilizačních parametrů prostřednictvím USB paměti nebo sítě.
  • Samostatný koncept: Integrované vodní nádrže a vysoce účinné chlazení vzduchem pro provoz nezávislý na místě bez chladicí vody.
  • Režim úspory energie Power Save: Vyhřívání a displej přejdou mezi sterilizacemi do pohotovostního režimu pro maximální úsporu energie.
  • Koncept rutinní péče EasyCare: Uživatelsky přívětivé optimalizace pro efektivní výměnu filtrů, čištění nádrže a zásobování vodou

Chcete využívat automatické zásobování vodou? Pomocí připojovací sady pro přívodní vodu (č. položky ME09040) a pro odpadní vodu (č. položky ME09041) můžete Vacuclave 123 připojit k systémům úpravy vody MELAdem 40 nebo MELAdem 47.

Díky široké nabídce příslušenství si snadno sestavíme konfiguraci, která vám bude nejlépe vyhovovat: S testovacími tělesy MELAcontrol Helix, čisticími sadami Chamber Protect a softwarovými řešeními MELAtrace proměníme vaše představy o časově, prostorově a finančně úsporném hygienickém pracovním postupu ve skutečnost.