SERVIS: +420 602 248 024

Vacuclave 318

Šampion v poměru cena/výkon společnosti MELAG: Nabízí více, potřebuje méně!

Ať už se jedná o nakládání, sterilizaci nebo dokumentaci – nový autokláv Prime Line s komorou o objemu 17 litrů nabízí poměr ceny a výkonu, který snese jakékoli srovnání: Takže nejenže sterilizujete více nástrojů za kratší dobu, ale také ušetříte spoustu peněz. A to vše v kvalitě MELAG – made in Germany, kterou znáte a máte rádi z osvědčených předchozích modelů třídy Pro.

Šampion v poměru cena/výkon společnosti MELAG: Vacuclave 318 kombinuje hlavní produkty řady Pro Line s dalšími inovacemi pro vyšší výkon, vynikající výsledky sušení a úplnou sledovatelnost.

  • Sterilizace třídy B v programu Heavy Duty pro ještě větší množství nákladu: Výkonná sterilizace až 7 kg na 5 zásobnících za pouhých 15 až 27 minut (plus sušení).
  • Sušení DRYtelligence: Algoritmem řízený proces pro optimální výsledky sušení při zkrácení doby sušení až o 80 %.
  • Dotykový displej Smart-Touch se stavovou LED diodou: Dotykový displej s intuitivní strukturou menu pro snadné ovládání stejně jako váš chytrý telefon
  • Schválení ProControl: Schvalování dávek, ověřování uživatelů a tisk štítků s čárovým kódem přímo na displeji bez dalšího softwaru.
  • Připojení a záznam dat: Splnění zákonných požadavků díky ukládání sterilizačních parametrů prostřednictvím USB paměti nebo sítě.
  • Samostatný koncept: Integrované vodní nádrže a vysoce účinné chlazení vzduchem pro provoz nezávislý na místě bez chladicí vody.
  • Režim úspory energie Power Save: Vyhřívání a displej přejdou mezi sterilizacemi do pohotovostního režimu pro maximální úsporu energie.
  • Koncept rutinní péče EasyCare: Uživatelsky přívětivé optimalizace pro efektivní výměnu filtrů, čištění nádrže a zásobování vodou

Pomocí volitelného zařízení MELAprint 80 můžete tisknout štítky s čárovým kódem pro označení přístrojů po jejich zdokumentování a schválení. Štítky obsahují všechny důležité informace o přístroji, programu a době skladování sterilizovaných nástrojů. Tímto způsobem můžete rychle a snadno poskytnout důkaz o kompletním a bezchybném reprocessingu nástrojů ve vaší ordinaci a klinice.

 

Chcete automatický přívod vody pro ještě efektivnější pracovní postupy v dekontaminační místnosti? Žádný problém! Pomocí připojovací sady pro přívodní vodu (č. položky ME09040) a pro odpadní vodu (č. položky ME09041) můžete Vacuclave 318 připojit k systémům úpravy vody MELAdem 40 nebo MELAdem 47.

Díky široké nabídce příslušenství si snadno sestavíme konfiguraci, která vám bude nejlépe vyhovovat: S testovacími tělesy MELAcontrol Helix, čisticími sadami Chamber Protect a softwarovými řešeními MELAtrace proměníme vaše představy o časově, prostorově a finančně úsporném hygienickém pracovním postupu ve skutečnost.