SERVIS: +420 602 248 024

Chodítka

Chodítka jsou určena pro osoby se zdravotním postižením pohybového ústrojí a pro osoby, které potřebují oporu při chůzi. Může být použito také pro ty, kteří se učí chodit po nemoci nebo úrazu. Jedná se zejména o chodítka, která nalezla své místo v ortopediích, rehabilitacích a všude tam, kde mohou sloužit jako pomoc pro udržení rovnováhy a přenášení váhy těla.

GATE

Společnost GATE byla založena v roce 2004 a zpočátku se zabývala hlavně vývojem a prodejem jednoduchých pomůcek pro domácí péči. Postupně se společnost GATE vyvíjela a dnes pracuje s inovacemi a vývojem vlastních chodítek a hygienických židlí. GATE má sídlo a sklad ve Švédské oblasti charakteristické podnikatelským duchem a inovacemi.

Ve společnosti GATE máme dlouhou tradici ve vývoji výrobků a konceptů. Vytváříme nová řešení, nové možnosti a příležitosti pro uživatele i ošetřovací personál. Pomáháme vytvářet bezpečnější a lepší svět. Ve společnosti GATE usilujeme vždy o to, být na v čele v oblasti designu a inovací zdravotních pomůcek. Všechny výrobky společnosti GATE mají vždy nějaké řešení nebo materiál, který nemá žádný jiný výrobce. ”Naše výrobky jsou vaší nejlepší investicí.” Když vyvíjíme nové výrobky, vytváříme výrobky, které mají svoji vlastní hodnotu – jsou vyrobeny z moderních materiálů a s pokrokovým designem a s inovativními – a někdy nečekanými – řešeními. Naše vize pro naše výrobky je, aby byly vaší nejlepší investicí.