SERVIS: +420 602 248 024

Hygienické židle

Ideální pomůcka, která ušetří čas a zároveň zvýší komfort uživatelů, vhodná pro celkovou hygienu pacienta/klienta s možností využití i jako WC. Hlavní výhodou je bezpečná manipulace díky elektrickému nastavení polohy a vynikající průchodnost i do malých sprchových koutů.

GATE

Společnost GATE byla založena v roce 2004 a zpočátku se zabývala především vývojem a prodejem jednoduchých pomůcek pro domácí péči. Postupně se společnost GATE vyvíjela a dnes pracuje s inovacemi a vývojem vlastních chodítek a hygienických židlí. GATE má sídlo a sklad ve Švédské oblasti charakteristické podnikatelským duchem a inovacemi.

Ve společnosti GATE máme dlouhou tradici ve vývoji výrobků a konceptů. Vytváříme nová řešení, nové možnosti a příležitosti pro uživatele i ošetřovací personál. Pomáháme vytvářet bezpečnější a lepší svět. Ve společnosti GATE usilujeme vždy o to, být v čele v oblasti designu a inovací zdravotních pomůcek. Všechny výrobky společnosti GATE mají vždy nějaké řešení nebo materiál, který nemá žádný jiný výrobce. ”Naše výrobky jsou vaší nejlepší investicí.” Když vyvíjíme nové výrobky, vytváříme výrobky, které mají svoji vlastní hodnotu – jsou vyrobeny z moderních materiálů a s pokrokovým designem a s inovativními – a někdy nečekanými – řešeními. Naše vize pro naše výrobky je, aby byly vaší nejlepší investicí.