SERVIS: +420 602 248 024

Zvedáky pro pacienty

Slouží především k efektivnějšímu a kvalitnějšímu poskytování služeb a zvyšují tím komfort cílových skupin a zároveň snižují časovou a fyzickou náročnost pro personál. Své uplatnění naleznou ve všech zařízeních, kde se starají o pacienty se sníženou mobilitou. Zvedáky lze dělit do několika skupin dle využití, jako například transportní, hygienické, s nácvikem chůze, při pádu pacientů atd.

BEKA Hospitec

Kvalita, inovace a spolehlivost
BEKA Hospitec byla založena v roce 1967 a je mezinárodně uznávaným a úspěšným výrobcem prémiové značky pomůcek pro péči a rehabilitaci. Ve spolupráci s celosvětovou sítí prodejců dokáže rychle reagovat na konkrétní požadavky uživatelů, ošetřovatelů a pečovatelů po celém světě a nabídnout jim pomůcky a jejich technické řešení podle jejich potřeb.

BEKA Hospitec je jednou z nejinovativnějších společností na současném trhu a její zákazníci oceňují kvalitní výrobky, jejich spolehlivost a řešení získaných na základě dlouholetých zkušeností.

BEKA Hospitec dodává pomůcky pro hygienu, transport a rehabilitaci osob do pečovatelských domů, nemocnic, zařízení pro zdravotně postižené a do rehabilitačních a terapeutických zařízení.